Bilderberg 2013 i Globalne Trendy Strategiczne. Wywiad z Danielem Estulinem.

Niniejszy materiał jest skrótem wywiadu jaki został przeprowadzony 21 maja 2013 z Danielem Estulinem w programie Alex Jones Show. Daniel Estulin jest autorem wydanej w Polsce książki „Prawdziwa historia Klubu Bilderberg” i jedyną osobą na świecie posiadającą informatorów wewnątrz Grupy Bilderberg, która rządzi zachodnim światem od 1954 roku. Grupa ta jest odpowiedzialna za m.in. stworzenie Unii Europejskiej, jako elementu budowy rządu światowego oraz waluty Euro, upadek systemu ZSRR, muru berlińskiego, globalizacji i wielu innych kluczowych wydarzeń kształtujących świat.

W wywiadzie Daniel Estulin opisuje, powołując się na dokumenty „Brytyjskich Trendów Strategicznych 2007-2035”, przygotowaną przez Grupę Bilderberg przyszłość, która obejmuje m.in.: opracowanie technologii informatycznych chipów wszczepianych bezpośrednio do mózgu, globalny stan wojenny, powstanie skrajnie inwigilowanego społeczeństwa, stworzenie broni działających na bazie impulsów elektromagnetycznych, klasa średnia w krajach zachodu stanie się grupą rewolucjonistów na wzór proletariatu marksistowskiego, stworzenie sztucznej inteligencji, „Flashmobs”- powstanie grup szybko tworzonych przez obywateli, gangi lub grupy terrorystów, stworzenie genetycznie zmodyfikowanego tzw „nowego człowieka”.
Transkrypt:
Alex Jones AJ: Jest światowej sławy dziennikarzem śledczym, najlepiej sprzedającym się autorem książki „The true story of the Bilderberg Group” (Prawdziwa historia Grupy Bilderberg). Występował w programie Jessego Ventury pt „Conspiracy Theory” i filmie „End Game. Blueprint for global enslavement.” Daniel ostatnio prowadził programy w RT i pracuje nad nowym filmem dokumentalnym nt Grupy Bilderberg, który ma się ukazać w tym roku. Nie mogę się doczekać.

Daniel, słyszałeś moje wprowadzenie… Daniel Estulin, http://www.danielestulin.com

Daniel tak wiele się dzieje, ale zanim przejdziemy do geopolityki powinniśmy wspomnieć Jima Tuckera (dziennikarz m.in. gazety Free Press), który zmarł 4 tygodnie temu. Co byś chciał powiedzieć nt Jima Tuckera?

Daniel Estulin DE: Wspaniale być w twoim programie i słyszeć twój głos i cieszyć się, że jesteś po naszej stronie. Nie chciał bym mieć ciebie po przeciwnej stronie.

Jim Tucker, wspaniały człowiek. Spotkałem go po raz pierwszy w 1995 a zaprzyjaźniliśmy się w 1996 w Kanadzie, kiedy mieliśmy pierwszy duży sukces gdy wzmianka o Grupie Bilderberg pojawiła się w gazecie głównego nurtu. Głównie dzięki kilku moim informatorom, których znałem w tamtym czasie, pojawiły się informacje w kanadyjskiej prasie nt planów Grupy Bilderberg by odłączyć francuskojęzyczny Quebec od reszty Kanady i połączyć angielskojęzyczną Kanadę z USA w szeroką Północną Amerykę. Pierwszy raz kiedy byłem w twoim programie w 2004 roku rozmawialiśmy na ten temat. W 2005 informacje na ten temat były już wszędzie w mediach. I dziś nikt nie ośmieli się powiedzieć, że Ja czy Ty czy Jim zajmowaliśmy się teoriami spiskowymi. Dziś ci ludzie byli by zdyskredytowani ponieważ jest tak wiele dowodów na ten temat dzięki mojej pracy Jima i twojej. Pracy dzięki której ludzie w mediach głównego nurtu mogą zrozumieć, że to o czym mówimy to nie jest teoria spiskowa ale konspiracyjna rzeczywistość.

AJ: Z pewnością jest. Jest tak wiele rzeczy które chciałbym dzisiaj poruszyć z tobą. Widzimy jak obecnie Prezydent Włoch mówi o Grupie Bilderberg i członkowie EU mówią o niej i te informacje coraz bardziej przedzierają się do wiadomości. Nasze media w USA nadal mają quasi-blokadę informacji. Czy to irytuje Bilderbergów, że ich tajne, kryminalne działania są upublicznione?

DE: Trudno powiedzieć. Wydaje mi się, że Bilderberg w pewnym momencie przestał być prominentną organizacją z dominującą pozycją. Innymi słowy nie wydaje mi się, że ważne decyzje są obecnie podejmowane w Grupie Bilderberg, po prostu dlatego, że jest zbyt dużo prasy… zbyt dużo ludzi na całym świecie zwraca na nią obecnie uwagę i na to co robią i na to co możemy obserwować. Staje się to oczywiste.

Możesz spotkać się z włoską prasą, francuską, amerykańską prasą głównego nurtu i wszystkie z nich zadają sobie pytanie jak będzie wyglądała przyszłość. Jutro, za rok, za jedno pokolenie.

I tu musimy wrócić do 2005 roku, do raportu Grupy Bilderberg, który opublikowałem w 2005 roku. Było to tajne badanie Grupy opublikowane w USA i Wielkiej Brytanii, które przewiduje przyszłość na następne 25 lat gdzie świat zamienia się w koszmar Wielkiego Brata gdzie mała grupa elit rozkwita na plecach głodującej populacji. [patrz badanie poniżej]

Rozmawiałem z wami w zeszłym tygodniu na temat przeprowadzenia dzisiejszego wywiadu. Wróciłem na waszej stronie w archiwach by zobaczyć jak trafny był Alex Jones nie dwa tygodnie temu ale 10 lat temu, 8 lat temu w 2005 roku.

Więc o czym mówił Alex Jones- „Koszmar Wielkiego Brata.”

„Niewielkie, bogate grupy elity żerujące na głodującej populacji.”

Mówię o tym dziś… to jest dziś w mediach głównego nurtu. Zwracam więc uwagę wszystkich na to o czym mówił Alex około 10 lat temu.

AJ: Doceniam twoje miłe słowa. Oni piszą oficjalne dokumenty, korporacja RAND i inne. Ja relacjonowałem tylko to o czym oni mówili. Ty o tym mówiłeś i Jim. I być może zasługujemy na uznanie, ale my nie robimy tego dla uznania ale dlatego, że nie ma przyszłości jeśli tego wszystkiego nie odwrócimy.

AJ: Daniel Estulin jest dziennikarzem śledczym, który jest obecnie w Rzymie. Mieszka na stałe w Hiszpanii. Możemy dowiedzieć się od niego jak wygląda przejęcie krajów przez EU. A on przewidział to z informacji Grupy Bilderberg w 2005 roku. Mamy na ten temat artykuły z 2005 roku na infowars.com, gdzie On i Jim Tucker, którzy mają informatorów powiedzieli, że wszystkich zadłużą i implodują Europę. Daniel w 2006 roku mówiłeś, że podbiją ceny ropy, następnie implodują w kolejnych 2 latach bańkę mieszkaniową, następnie będą ratować banki. To co chcę tutaj powiedzieć to, że naprawdę masz informatorów w Grupie Bilderberg. Wiem nawet kto jest jednym z nich.

Wytłumacz ludziom dlaczego to wszystko jest takie ważne. Ci ludzie naprawdę kryją się za kurtyną. I jak mówiłeś ci ludzie rozprzestrzeniają się do innych grup… nasze źródła mówią, że do Google.

DE: Dla większości to brzmi jak spisek z dystopicznego, filmu science fiction z Hollywood ale uwierz mi, że to jest prawda. Ty wiesz, że to jest prawda i ludzie zaczynają rozumieć, że to o czym mówimy to nie jest science-fiction. To są konkluzje raportu opublikowanego w 2006 roku przez Brytyjskie Ministerstwo Obrony, stworzonego na podstawie tajnego dokumentu opisującego przyszłość ludzkości.

Sam raport jest wynikiem ściśle tajnych negocjacji będących konkluzją spotkania Grupy Bilderberg w 2005 roku, które odbyło się w hotelu w Rottach-Egern w Niemczech. Jim Tucker i ja byliśmy jedynymi dziennikarzami na świecie, którzy śledzili to spotkanie. Ta grupa, która wzięła udział w spotkaniu Grupy Bilderberg została wybrana przez komitet Grupy w styczniu 2005 lub przed spotkaniem Grupy Bilderberg na początku maja. To co się stało, to po zakończeniu spotkania Grupy Bilderberg i gdy większość członków wróciła do domu, ta mała grupa wybranych członków przeniosła się do ekskluzywnego zamku Reichsburg w bawarskich Alpach.
To co się wydarzyło na tym spotkaniu…mówimy tutaj o najpotężniejszych ludziach na świecie, którzy przygotowali szczegółowy raport nt populacji, dostępności zasobów naturalnych, ekonomii etc. Osoby, które wzięły udział w tym tajnym spotkaniu, będącym konkluzją spotkania Grupy Bilderberg w maju 2005, to przewodniczący Grupy Bilderberg Etienne Davignon, Francisco Pinto Balsemao były premier Portugalii, David Rockefeller, Timothy Geithner wtedy szef banku Rezerwy Federalnej NY a później sekretarz skarbu administracji Obamy, Richard N. Hass szef amerykańskiej grupy eksperckiej CFR (Council on Foreign Relations)

Postęp w nauce i technologii będzie prowadził do rewolucji genetycznej. To co mówili Bildebergowie, to że dosłownie zmienią nasz kod genetyczny. W jednym pokoleniu przeszliśmy z genetycznie modyfikowanych roślin do genetycznie modyfikowanych zwierząt i kolejnym krokiem, oczywiście, będą genetycznie zmodyfikowani ludzie. Mówiłeś o tym wcześniej, genetyczna manipulacja, nanotechnologia w zastosowaniu militarnym.

Ci ludzie zaplanowali ni więcej ni mniej jak przyszłość dla ludzkości. I to co zadecydowano za zamkniętymi drzwiami w zamku Reichsburg stało się podstawą dalekosiężnego raportu, wydanego dwa lata później przez brytyjski rząd. Raport nazywał się „Trendy Strategiczne 2007-2036”. To jest 91 stronicowy raport i plan dla brytyjskich, strategicznych wymagań analizowanych w kontekście dotkliwych szoków.

AJ: Daniel właśnie wyświetliłem artykuł z London Guardian i infowars.com nt tego dokumentu z linkami do Ministerstwa Obrony Wielkiej Brytanii.

http://www.prisonplanet.pl/polityka/bilderberg_2013_i_globalne,p329988288

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: