Niszcz sySStem- Patologie polskiego wymiaru SSprawiedliwosci

image

Ktos NAPISAL: „(#niszczsystem )Mój stary dostał mandat za spanie po pijaku na trawniku ,zawineła go municypalna i zawiozła na izbę . A po jakimś czasie wylądował na 2 tyg wczasach na Narutowicza. W uzasadnieniu osadzenia było wpisane niszczenie mienia publicznego czyli gniecienie trawy na boisku. Polska to bardzo chory kraj”


Chory na raka z przerzutami to jest nasz system. Polskę toczy rak. Takich przypadków jest bardzo wiele i należy je wywlekać i napiętnować a funkcjonariuszy „zaufania publicznego” którzy na to zaufanie nie zasługują wyriezać jak raka i modlić się żeby nie było przerzutów. Mamy dwa wyjścia, albo uciekać stąd gdzie pieprz rośnie, albo próbować Polskę uzdrawiać, uzdrawiać znaczy wycinać chorą tkankę zwłaszcza w sferze funkcjonariuszy państwowych.

WP.pl pisze…

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1342&wid=15718511

” Za zarysowanie samochodu sąd skazał chorego na raka Mariana Dąbka na 600 zł grzywny. Ukaranego nie stać było na zapłacenie, więc trafił do więzienia – informuje „Gazeta Polska codziennie”. Ten blisko 60-letni mężczyzna dostaje miesięcznie niewiele ponad 500 zł i niemal wszystkie pieniądze wydaje na leczenie. W tej sytuacji grzywnę zamieniono mu na prace społeczne.
Ponieważ nie wywiązał się z nich, sąd skazał go na 3 miesiące więzienia. Dąbek stawił się do odbycia kary, ale po krótkim czasie z racji złego stanu zdrowia i odbywanej terapii sąd udzielił mu przerwy w jej odbywaniu.
Kiedy nadszedł termin powrotu do więzienia, Dąbek poczuł się gorzej i złożył dokumenty o przedłużenie przerwy w odbywaniu kary. Jednak, jak informuje gazeta, „sędzia miał za dużo pracy, a poczta nie zdążyłaby dostarczyć korespondencji”, więc ciężko chory Dąbek ponownie trafił do więzienia i to tego w Wadowicach – przeznaczonego dla groźnych bandytów.”

KOLEJNA PATOLOGIA TO…

Upośledzony syn w więzieniu, matka prosi o łaskę. „Przykro, że takiego chłopca posadzili”

http://www.tvn24.pl/uposledzony-syn-w-wiezieniu-matka-prosi-o-laske-przykro-ze-takiego-chlopca-posadzili,331738,s.html

image


ZDJECIA ZNISZCZENIA SYSTEMU PRZEZ GOINZYNIERIE POGODOWA,LUB NATURALNIE SILAMI PRZYRODY

http://cryptome.org/2013-info/05/dod-moore-ok/dod-moore-ok.htm


CIEWKAWA STRONA WWW:

http://antiwar.com

image

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: