Nauka i technologia – Tatuaż i pigułka identyfikacyjna zastąpią wszystkie hasła. – Prison Planet

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/tatuaz_i_pigulka,p550355773

image

image

image

image

Tatuaż i pigułka identyfikacyjna zastąpią wszystkie hasła.
Victoria Woollaston, dailymail.co.uk
W. Brytania
2013-06-07
Motorola ogłosiła, że szuka alternatyw dla tradycyjnych haseł w dążeniu do zwiększenia bezpieczeństwa logowania do witryn internetowych, lub dostępu do telefonów komórkowych.

Wśród pomysłów dyskutowanych na środowej konferencji D11 w Kalifornii były tatuaże i połykane elektroniczne pigułki uwierzytelniające.

Tatuaże, opracowane przez firmę inżynieryjną MC10 z Massachusetts, zawierają elastyczne układy elektroniczne, które są wszczepiane na skórę użytkownika za pomocą pieczątki.

[…] Motorola twierdzi, że układy, które także zawierają antenę i wbudowane czujniki, mogą być dostosowane do pracy z telefonami komórkowymi i tabletami. Urządzenia mobilne mogą być następnie wykorzystane w celu potwierdzenia tożsamości właściciela, logując go automatycznie.

Innym pomysłem przedstawionym podczas wykładu inauguracyjnego na konferencji Wall Street Journal przez szefa firmy Motorola Dennisa Woodside i wiceprezesa ds. zaawansowanej technologii i produktów, Reginę Dugan, była połykalna pigułka.

Cyfrowa Pigułka Zdrowia o nazwie Proteus została już zatwierdzona przez U.S. Food and Drug Adminstration i została oficjalnie zatwierdzona przez europejskich regulatorów w 2010 roku.

Zawiera układ komputerowy, który może być zasilany jak bateria, wykorzystując kwas w żołądku.

Po połknięciu „pigułka uwierzytelniania” tworzy 18-bitowy sygnał EKG- jak sygnał z wnętrza ciała użytkownika, który może być odebrany przez urządzenia mobilne i przez zewnętrzny sprzęt uwierzytelniania.

[…] Dugan, który kiedyś szefem agencji DARPA (US Pentagon’s Defence Advanced Research Projects Agency), wyjaśnił, że każdy sygnał emitowany przez pigułki może być unikalny dla każdego użytkownika.

Oba te pomysły oznaczają odejście od tradycyjnych haseł w kierunku technologii, która zamienia użytkownika w fizyczny symbol uwierzytelniania.

[…] W 2011 roku Motorola została kupiona przez Google, który jest właścicielem systemu operacyjnego Android.

Link do oryginalnego artykułu: LINK

(przypis prisonplanet.pl
Jest to dokładna realizacja planu rozwoju urządzeń mobilnych opisana przez globalistę Jacquesa Attali, który w swojej książce pt “Milleniium. Winners and Losers in the Coming World Order.” pisał: „str 108. „Ważnym posunięciem będzie możliwość podłączenia mikroprocesorów do różnych części ciała w celu ciągłego monitorowania odchyleń od normy i przywracania równowagi. Już można automatycznie wstrzyknąć insulinę cukrzykom; niedługo witaminy będą wstrzykiwane dzieciom. Te mikroprocesory, najpierw zrobione z materiałów tolerowanych przez ciało, później z materiałów biologicznych, będą regularnie wspomagać medycynę.” Więcej w artykule: Przyszłość urządzeń mobilnych.

INDEXING KEYWORDS:

| Elektroniczny tatuaż „może zrewolucjonizować monitorowanie pacjentów”. | Zarządzanie tożsamością: Naukowcy badają dlaczego nie chcesz przyjąć wszczepianego czipa identyfikacyjnego.Oni naprawdę chcą wszczepić czipy do twojego mózgu. | Najmniejszy na świecie komputer, który będzie można połknąć. | Szkoły w Utach, USA planują wszczepianie dzieciom czipów RFID. | Mundurki z mikroczipem poinformują rodziców, kiedy ich dzieci są na wagarach. | Jadalne radio identyfikacyjne czipy RFID. | W Maryland dzieci zmuszone są skanować dłoń aby dostać szkolny obiad. | Koniec odczytywania listy obecności. Szkoła z RFID. | Armia amerykańska chce wszczepiać żołnierzom nanoczipy. | Przyszłość urządzeń mobilnych. | NBIC- zabawa w Boga. Obraz świata w 2025 roku. |

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: